Palivové dřevo Řídeč

Nabízíme prodej palivového dřeva v lokalitě Řídeč a po celém území Olomouckého kraje. Jsme firma, která se v této oblasti pohybuje již pět let. Prodáváme vše od špalků, metrové kulatiny, štípaného dříví a odkorů. Ctíme individuální přístup k zákazníkovi a snažíme se nabídnout co nejpřijatelnější pořizovací ceny!

palivové dřevo Řídeč

Palivové dřevo Řídeč - prodej měkkého a tvrdého dřeva - Možnost zakoupení jak štípaného dřeva, metrové kulatiny, špalků, nebo odkoru. Doprava po celém území Olomouckého kraje (Olomouc, Řídeč, Přerov, Šumperk, Prostějov , Hranice, Šternberk a Zábřeh).

Cena palivového dřeva:

Cena palivového dřeva v se odvíjí na základě kontraktů uzavřených ve vašem okolí ať už s Lesy ČR, či našich soukromých pozemků s lesy, nebo dodavatelů. Vždy se snažíme cenu tlačit co nejníže.

Ceník - palivové dřevoKontakt Výhřevnost dřeva

Lokality prodeje palivového dřeva:

Podrobný seznam lokalit v Olomouckém kraji, kde palivové dřevo prodáváme.

Kontaktujte nás

mapa - kontakt

Monaxa Provider s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: +420 606 300 606
info@palivove-drevoolomouc.czprodej králíkáren kovy.cz

Fotogalerie - palivové dříví

buk - tvrdé dřevo  palivové dřevo dřevo na topení  bříza - palivové dřevo  štípy  špalky  metrová kulatina  dřevo na topení - olše

Copyright © 2014 palivove-drevoolomouc.cz // Katalog

Palivové dřevo Ostrava - Stěhování Krnov - Půjčovna dodávek - Výkup tvrdokovu - Půjčovna aut - Prodej odkor - Prodej uhlí Opava

palivové dřevo prodej briket prodej uhlí půjčovna dodávek výkup tvrdokovu stěhovací služby
přidat inzerát zdarma